• 74 55 11 66

Forstander

Niels Christian Charles
Forstander
charles@troldkaer.dk
Tlf: 28 95 63 63

Kurator 

Claus Rasmussen
Kurator
claus@troldkaer.dk
Tlf: 26 79 95 69

Kirsten Riis
Kurator
kirsten@troldkaer.dk
Tlf: 40 93 03 01

Lene Voetmann
Kurator
lene@troldkaer.dk
Tlf: 24 96 41 26

Steen Kielberg
Kurator
steen@troldkaer.dk
Tlf: 28 95 62 55

Kontor 

Hanne Lund Christiansen
Kontor / regnskab
hanne@troldkaer.dk
Tlf: 20 76 08 91

Søren Danielsen
Kontor / Regnskab
sd@troldkaer.dk
Tlf: 61 28 26 27

Pædagog 

Dennis Andreasen
Pædagog
dennis@troldkaer.dk
Tlf: 21 47 41 48

Anette Lindberg
Pædagog “Koldingvej 31”
anette@troldkaer.dk
Tlf: 21 36 21 33

Dorte Christa Rahr Lagoni
Pædagogmedh. Koldingvej 31
dorte@troldkaer.dk
Tlf: 29 93 77 93

Pedel 

Karsten Lemming
Pedel
Tlf: 40 22 15 51

Rengøring 

Lisa Kjeldsen
Rengøringsassistent
Skolen@troldkaer.dk
Tlf: 74 55 11 66

Fabrikken 

Roland Jensen
Værkstedsassistent/Fabrikken
fabrikken@troldkaer.dk
Tlf: 21 34 39 21

Carsten Madsen
Værkstedsleder / Fabrikken
carsten@troldkaer.dk
Tlf: 21 42 90 79

Jesper Laursen
Værkstedsleder Fabrikken
jesper@troldkaer.dk
Tlf: 40 93 65 61

Køkken 

Helle Hvenegaard
Værkstedsleder / Køkken
helle@troldkaer.dk
Tlf: 28 74 67 87

Tina Blomgreen
Værkstedsleder / Køkken
tina@troldkaer.dk
Tlf: 31 67 29 44

Metal 

Carsten Lykke Pedersen
Værkstedsleder / Metal
carstenl@troldkaer.dk
Tlf: 42 22 20 64

Henning Fogh
Værkstedsleder / Metal
henning@troldkaer.dk
Tlf: 29 87 49 93

Skov & byg 

Danni Mærsk
Værkstedsleder / Skov & Byg
danni@troldkaer.dk
Tlf: 30 25 60 33

Jan Hynding Petersen
Værkstedsleder / Skov & Byg
jan@troldkaer.dk
Tlf: 20 35 67 47

Jels Volsted 

Lars Johansen
Værkstedsleder Jels Voldsted
Lars@troldkaer.dk
Tlf: 29 84 87 93

Lykke Nielsen
Værkstedsleder Jels Voldsted
Lykke@jelsvoldsted.dk
Tlf: 23 39 14 35

Peter Krogh
Værkstedsassistent /Jels Voldsted
skolen@troldkaer.dk
Tlf: 29 84 87 93

Støtte/vejledere og undervisere

Lotte Hagensen

Asbjørn Charles

Katrine Leimand

Studerende 

Kim Egebjerg Frandsen
Pædagogstuderende
Tlf: 28 83 02 66

Lone Jeppesen

Studerende

lone@troldkaer.dk

Tlf: 40863560

Anna Faustina

Studerende
anna@troldkaer.dk
Tlf: 20766826

Christina Baun Hansen

Pædagogstuderende

cbh@troldkaer.dk

Tlf: 22542861

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk